2018 Team Iowa
Team Iowa Women
- Yamia Ailes-Primes Keokuk High School
- Elayna Bahl Western Dubuque
- Trinity Borland Bettendorf High School
- Lily Campbell Waukee
- McKenna Davidson Southeast Polk
- Kaeleigh DeWaard Pella Community
- Megan Durbin Greene County
- Marin Ehler North Fayette Valley
- Mackenzie Goeller Wapsie Valley
- Maria Gorham North Polk
- Lea Grady Davenport Central
- Chandler Haight Iowa City West
- Alexis Hayes North Scott
- Anna Hertz Cedar Falls
- Meghan Hettinga MOC-Floyd Valley
- Paige Holub Monticello
- Anna Keplinger Waukee
- Paige Kvale Cedar Falls
- Theresa Lampe Cedar Rapids Xavier
- Amelia Lesher North Polk
- Paighton Malek Pella
- Elizabeth Masten Benton Community
- Ellie Masten Benton Community
- Sarah Mikkelson Decorah
- Sydney Milani Southeast Polk
- Katie Nimrod Decorah
- Ellie Osterberger Wahlert Catholic
- Kaylee Osterberger Wahlert Catholic
- Jordyn Patterson Moticello
- Jordyn Pester MVAOCOU
- Annika Pingel Pella High
- Grace Proesch North Cedar
- Regan Sylvester Sioux Central
- Sidney Vancil Perry High
- Jill Vonnahme Pocahontas Area
- Emily Vos Pella Community
- Cherisse Ward Iowa Valley
- Payton Wensel Linn-Mar
- Sydney Winger Waukee
- Cassie Yardley Valley
Team Iowa Men
- Mason Aschenbrenner Cardinal of Eldon
- Elijah Boesch Central Dewitt
- Jaelen Boysen Clinton High
- Payton Bahl Lisbon
- Riley Bauer North Union
- Jordon Bender Montezuma
- Peyton Brasser South O’Brien
- Austin Casillas Ottumwa
- Jacob Conlon Graettinger-Terril/Ruthven-Ayrshire
- Reece Dunlap Perry
- Chandler Eckley Pekin
- Dawson Ellingson Hudson
- Kobey Embrey Norwalk
- Dominick Etherington Algona
- Floyd Evans Mid-Prairie
- Jonathan Gannon Iowa City West
- Jeff Garbutt Iowa City West
- Patrick Gorkow Benton Community
- Michael Hartman West Liberty
- Moise Habineza West Des Moines Valley
- Keenan Hollingshed Davenport North
- Tanner Iske West Liberty
- Brady Janssen Iowa Falls-Alden
- Terrhyn Jacoby Mid-Prairie
- Blake Jones Cedar Rapids Kennedy
- Wyatt Kelly Hudson
- Brandon Kenyon Perry
- Dylan Kutsch Hempstead High School
- Max Laue Cedar Rapids Prairie
- Robert Laue Cedar Rapids Prairie
- Sean Madsen Dallas Center-Grimes
- Koal Marshall Benton Community
- Daniel Miller Anamosa
- Peyton Miller Mid-Prairie
- Kyle Miller Mid-Prairie
- Zach Morrison Waukee
- Parker Nolan Benton Community
- Riley Nolan Benton Community
- Jayden Oshirak Ankeny Centennial
- Keegan Rich Mt. Pleasant
- Tyjon Rose Iowa Falls-Alden
- Cary Schaefer Mid-Prairie
- Rodney Schwartzhoff South Winneshiek Calmar
- Niles Siefken Burlington Notre Dame
- Devin Sheridan Iowa Falls-Alden
- Jeff Spaur Dallas Center-Grimes
- Zach Stacy Dowling Catholic
- Nick Thompson Benton Community
- Malachi Thongvanh Des Moines Abraham Lincoln
- Sam Tudor Waterloo West
- Isaiah Wittrock Pekin
- MaCoy Yeakel West Hancock